1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > "Congrats"- gratulacje, Kartka Okolicznościowa (nr 5463343)

"CONGRATS"- GRATULACJE, KARTKA OKOLICZNOŚCIOWA

noo.ma

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ile razy zdarzyło Ci się chodzić po sklepach, czy przeglądać Internet w poszukiwaniu kartki okolicznościowej naprawdę dobrej jakości? Nigdy więcej. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół sprawia, że nasze kartki są nie tylko doskonale zaprojektowane, ale również wyjątkowe. Każda grafika stworzona jest w minimalistycznym duchu, przy zachowaniu piękna prostoty przekazu. Kartka drukowana jest na twardym, ekologicznym papierze o gramaturze 300g/m2. Dołączona jest do niej koperta wykonana z trwałego, brązowego papieru pochodzącego w 100% z makulatury

TAGI: #designerska, #ekologiczna, #gratulacje, #kartka okolicznościowa
noo.ma

noo.ma to marka utworzona, aby realizować niespełnione dotąd potrzeby niezwykle szybko rozwijającego się rynku designu. To otwartość na nowości, innowacyjność, bezustanne poszukiwanie, ale również niezwykła precyzja w wykonaniu oraz wkładanie całego serca w każdy, choćby najmniejszy, element projektu. Pokochaj design razem z nami.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top