DecoBazaar > Sztuka > Inne > "Czytaj wiersze, to się opłaca".. (nr 5803380)

"CZYTAJ WIERSZE, TO SIĘ OPŁACA"..

Maryla Z

Cena: 65 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
UNIKATOWE ,LIMITOWANE WYDANIE/ 1000 EGZ.2012r/ POEZJI ZBIGNIEWA ROSSY , OSTATNIE SZTUKI NIEZWYKŁEGO OBIEKTU - 10 WIERSZY W 10 PRZEGRÓDKACH, KAŻDY W 5 EGZEMPLARZACH, WSPANIAŁY PREZENT, POJEDYNCZE KARTONIKI MOŻNA DODAWAĆ DO INNYCH PREZENTÓW ..dodatek w postaci ołówka z przesłąniem: "CZYTAJ WIERSZE,TO SIĘ OPŁACA" zbigniewrossa.net/bio.html

TAGI: #limitowane, #prezent, #pudełko, #wiersze
Maryla Z

W DZIALE HAND MADE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO UNIKATOWE, AUTORSKIE, Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW - UBRANIA I DODATKI ROBIONE NA DRUTACH I SZYDEŁKU
W DZIALE VINTAGE - WYSELEKCJONOWANE ,CZĘSTO UNIKATOWE NA NASZYM RYNKU, STYLOWE, ŚWIETNE GATUNKOWO, W IDEALNYM STANIE, UBRANIA/nowe, często z oryginalnymi metkami, lub wyglądające jak nowe, z minimalnymi śladami użytkowania- w wyjątkowych przypadkach,jeśli jest to perełka modowa- może się zdarzyć ,że stan jest "tylko" bdb/MOJĄ OFERTĘ KIERUJĘ GŁÓWNIE DO OSÓB ZNAJĄCYCH SIĘ NA MODZIE,CENIĄCYCH JAKOŚĆ MARKI I MATERIAŁU.
ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE OSOBY ,CENIĄCE ODRĘBNOŚĆ OD MAINSTREAMOWEGO STYLU PROPONOWANEGO PRZEZ MASOWE SIECIÓWKI, W MOJEJ GALERII CZĘSTO MOŻNA ZNALEŹĆ PEREŁKI...DLA STAŁYCH KLIENTÓW MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Maryla Z

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top