1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Ramki
  4.  > Rama ze starego drewna- piękny prezent! (nr 4376423)

RAMA ZE STAREGO DREWNA- PIĘKNY PREZENT!

slow wood

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Rama wykonana ze starego drewna świerkowego. Wymiary70x45cm, okienko na zdjęcie o wymiarach 51x23 cm. Kolor naturalne drewno. Wszystkie nasze ramy to prawdziwe dzieła sztuki pełne malowniczych słoi i sęków.
W zależności od ustawień monitora, kolory w rzeczywistości,
mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu.

TAGI: #drewno, #prowansja, #skandynawski styl, #vintage
slow wood

SLOW WOOD- tak, nie spieszymy się, ręcznie, powoli odkrywamy piękno drewna w naszych ramach. Dopieszczamy je - drewno zasługuje na to - czekało często 100 lat. Odwdzięcza się niepowtarzalnym urokiem, wystarczy o nie trochę zadbać...Każda rama to nasze małe dzieło sztuki, unikat na skalę światową.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top