DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > Renifer | Album na fotografie ręcznie wykonany | Fotoalbum | Czarny (nr 4511497)

RENIFER | ALBUM NA FOTOGRAFIE RĘCZNIE WYKONANY | FOTOALBUM | CZARNY

Hideout Creative

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Tradycyjny, ręcznie wykonany w pracowni introligatorskiej album na fotografie.

Zawiera 15 sztywnych, solidnych kart z papieru Canson o gramaturze 300 g/m2. Jest to najwyższej jakości barwiony w masie, bezkwasowy papier, bezpieczny dla fotografii. Barwienie w masie zapewnia jednolity, głęboki kolor na całej powierzchni, a brak zawartości kwasów sprawia, iż doskonale nadaje sie do przechowywania fotografii. Gramatura 300 g/m2 zapewnia odpowiednią sztywność kart i zabezpiecza przed odkształceniami. Przekładki o gramaturze 75 g/m2 chronią fotografie, a jednocześnie nadają umieszczonym pod nimi zdjęciom efekt zamglonej tajemniczości.

Oprawiony w tkaninę bawełnianą, drukowaną w renifery.

Album Renifer na 15 czarnych kartach o wymiarach 20,5 cm x 20,5 cm pomieści 30 zdjęć w formacie 9x13, 10x15 lub 13x18.

TAGI: #album fotograficzny, #fotografia, #renifer, #skandynawski
Hideout Creative

Hideout Creative to introligatornia artystyczna, w której wszystko robi się ręcznie, powolutku, na zabytkowych maszynach. Tutaj kocha się papier i tkaninę. To tutaj powstają unikatowe albumy na fotografie. Tu się robi fajne rzeczy.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top