1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Szale i kominy
  4.  > Rezerwacja dla Pani Doroty (nr 5255610)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

REZERWACJA DLA PANI DOROTY

BuenaArtis

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Chusta wykonana na drutach z niezwykle delikatnej włóczki: 65% moher, 10% wełna 25% poliamid. Piękny szmaragd. Chusta w stanie surowym, jak "schodzi z drutów". Po zwilżeniu i ręcznym nadaniu kształtu osiągnie jeszcze większy rozmiar. Ponieważ surowa konwencja ma wielu zwolenników, dlatego przedstawiam chustę w tym wariancie. Wymiary obecne: ok. 240 bok najdłuższy, 111 wysokość trójkąta. Wykończenie szydełkowe. Chusta niezwykle delikatna i ciepła. Można upinać ją i wiązać w dowolny sposób. Nie ma potrzeby uciążliwego dla użytkowania blokowania (naciągania specjalnymi szpilami) po praniu. Pranie wyłącznie ręczne w delikatnych środkach bez preparatów zmiękczających.

TAGI: #chusta, #dodatek, #rękodzieło, #szmaragd
BuenaArtis

BuenaArtis (dawniej Mada) to galeria pasjonatki ręcznie dzierganych wyrobów. Z zawodu jestem socjologiem i antropologiem kultury, od wielu lat poświęcam się mojej pasji - wyrobom szydełkowym i na drutach. W wykonywanych pracach przywiązuję wagę do jakości materiału, jak i oryginalności wyrobu, dlatego moje prace są pojedynczymi egzemplarzami.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BuenaArtis

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top