DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Royal Doulton 1989 vintage life by Anthony forster kolekcjonerski talerz porcelanowy (nr 5052768)

ROYAL DOULTON 1989 VINTAGE LIFE BY ANTHONY FORSTER KOLEKCJONERSKI TALERZ PORCELANOWY

studiolepianka

W dniach 01.09.2017 - 14.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 14.09.2017.

Cena: 68 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Kolekcjonerski Talerz Porcelanowy sygnowany jakością ROYAL DOULTON Penny Wise Bone China Made in England. z serii z 1989 roku VILLAGE LIFE by ANTHONY FORSTER. Jakościowa porcelana w kolorze ciepłej bieli,kolorowa malatura z uroczą,malarską scenką. Barwy słoneczne,ciepłe,radosne i żywe na błyszcząco wykończony. Rant lekko falbankowy.Podpis autora. Z tyłu profesjonalny uchwyt do powieszenia. Ciekawa dekoracja. Do ozdoby,do kolekcji i na prezent.
21,5 x 2
Stan zachowania bdb - minimalny minus - trzeba się bardzo przyglądać coby znależć ślady użytkowania,a wszak jest on z 1989 roku :)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolekcjonerski, #prezent, #royal doulton, #talerz na ścianę
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top