DecoBazaar > Święta i okazje > Zaproszenia > RÓŻE - zaproszenia ślubne (nr 5067983)

RÓŻE - ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Sen Studio

Cena: 10 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 62,00 zł / 12,40 zł
RÓŻE - zaproszenia ślubne
Oznaczenie kompletu: RZ/ZS


***** Podana cena za sztukę. Minimalna ilość zamówienia: 25 sztuk. *****


Każde zaproszenie zawiera:
- 4 karty (karta 1 - tytułowa z imionami oraz datą ślubu; karta 2 - treść zaproszenia; karta 3 - RSVP; karta 4 - Love Story)
- kopertę eko
- wstążkę.
W cenie: personalizacja (dopasowanie tekstów, wstążki).

Projekt: Dagmara Sen; wydruk na wysokiej jakości papierze 300g.


Zaproszenia z motywami kwiatowymi i roślinnymi są lekkie i eleganckie.
Wszelkie teksty można dopasować tak, byście czuli, że Wasi bliscy, trzymając zaproszenia w dłoniach uśmiechną się i wzruszą. Love Story to wspaniały sposób, by opowiedzieć gościom kilka szczegółów z Waszego związku. Niech poczują się jeszcze bliżej Was!


Czas realizacji: 7-21 dni

UWAGA:
Przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt na Decobazaar. Porozmawiamy i dostosujemy teksty zaproszeń, ustalimy terminy oraz wszystkie szczegóły. Po ustaleniu szczegółów dodamy Wasze indywidualne zamówienie do wystawionych produktów, by łatwiej było dokonać zakupu.

TAGI: #ślub, #zaproszenia, #zaproszenia ślubne, #zaproszenie
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sen Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top