DecoBazaar > Dom > Meble > Siedzisko na meble z euro palet - zamówienie (nr 5040014)

SIEDZISKO NA MEBLE Z EURO PALET - ZAMÓWIENIE

ScandiArt Studio

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Siedzisko składa się z materaca i pokrowca o wymiarach 120 x 60 x 10 cm. Pokrowiec uszyty jest z poliestru o właściwościach wodoodpornych dostępnego w czterdziestu kolorach, w środku pokrowca znajduje się uniwersalna gąbka o gęstości T35 (35kg/m3) - . Wysokość gąbki - 10 cm. Kolor popiel nr 23. Siedzisko jest produktem na zamówienie, termin realizacji 7 - 10 dni roboczych. Wykonujemy siedziska pod wymiar podany przez klienta. Cena nie obejmuje stelaża z palet.

TAGI: #ekodesign, #meble ogrodowe, #meble z euro palet, #siedzisko na meble ogrodowe
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ScandiArt Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top