1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Silnie energetyzująca bransoleta z miedzi (nr 6488051)

SILNIE ENERGETYZUJĄCA BRANSOLETA Z MIEDZI

Langner Design

Cena: 89 zł

Dostępnych: 4 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 9,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Bransoleta wykonana z rurki miedzianej 3,8mm (lub 4,0mm) nawiniętej w kształcie cewki elektrycznej. Powoduje to wzmocnione tworzenie pola elektromagnetycznego wokół ręki, pozytywnie oddziałującego na organizm człowieka. Bezpośredni kontakt miedzi ze skórą powoduje przepływ jonów miedzi, który to metal odgrywa niezwykle istotną rolą w naszym organizmie a w żaden inny sposób nie jest wchłaniany przez organizm. Bransoleta przeznaczona głównie dla osób przepracowanych, odczuwających zmęczenie. Lecznicze właściwości wynikające z noszenia bransolet z miedzi są wielokrotnie opisywane. W przypadku sporych dolegliwości zdrowotnych, bransoleta może na początku brudzić skórę, co jest wynikiem wzmożonego wchłaniania pierwiastka miedzi przez organizm, który go potrzebuje. Z czasem, ta reakcja znika, co możemy uznać za równowagę organizmu. Pamiętać trzeba jednak, że nie ma panaceum na wszelkie choroby a dobry stan zdrowia to prawidłowa dieta i dużo ruchu.
Uwaga: Jeśli poczujesz zawroty głowy, senność lub nadmiar energii, zdejmij bransoletę na jakiś czas.

Bransoleta ma średnicę wewnętrzną ok. 65mm, co odpowiada standardowemu rozmiarowi kobiecej dłoni. Wymiar można regulować /- 5mm odpowiednio ją doginając lub odginając, co spowoduje dopasowanie do każdego nadgarstka. Proszę to robić delikatnie i z czuciem, bez użycia narzędzi.

W gratisie specjalna chusteczka do czyszczenia miedzi. Należy ją trzymać cały czas w zamkniętym woreczku, nie prać. Nawet brudna nie zmienia swoich właściwości czyszczących do 2-3 lat.

Waga: ok. 55-60g

Cena promocyjna aktualna do końca sierpnia 2020.

TAGI: #energetyzująca, #energia, #promocja
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top