DecoBazaar > Dziecko > Zabawki > Siostra Szi różowa - zabawka hand made (nr 4860333)

SIOSTRA SZI RÓŻOWA - ZABAWKA HAND MADE

Mimi Monster

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Siostra Szi jest jedną wielu sióstr mieszkających w pracowni Mimi Monsters. Siostry mają to do siebie, że lubią przebywać blisko osoby, z którą mieszkają. Często uchwyciwszy się bluzy lub torebki, nie chcą się jej puścić. Pomimo tego, że bardzo kochają się wzajemnie, cieszą się ogromnie, kiedy opuszczają pracownie i ruszają w Świat. Jednak największą radość sprawia im podróżowanie we dwójkę, trójkę, czwórkę ... Jednym słowem najlepiej czują się w gromadce.

Na szczęście siostry Szi rodzą się dość często i znienacka, zaskakując nawet samą ich twórczynię. Zatem jeżeli tylko jedna siostra trafi pod Twoją strzechę, możesz wybrać w przyszłości dla niej towarzyszkę.
Siostry posiadają 30cm wzrostu, w pasie mają 16 cm i ważą podobno tyle co nic.

Wykorzystane materiały: do wykonania użyto bawełnianych drukowanych tkanin oraz mieszanek, wypełnienie ovata.

Metoda produkcji: wykonane ręcznie.

Lalka zapakowana jest w Eco pudełko kartonowe z dekoracyjną naklejką. Idealna na oryginalny prezent.

Do lali można dopasować body z naszej kolekcji z autorskim nadrukiem. Taki komplet może być zapakowany w prezentowe Eco pudełko i wysłany na wskazany adres (przykładowy komplet przedstawiony na zdjęciu)

Cena dotyczy jednej lalki.

TAGI: #hand made, #oryginalna, #prezent handmade, #zabawka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mimi Monster

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top