DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > Skórzany notatnik (nr 5183676)

SKÓRZANY NOTATNIK

slow craft

Cena: 260 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 57,00 zł / 11,40 zł
Notatnik oprawiony w rudą naturalną zamszową skórę.
Blok książkowy notatnika zawiera 80 kart żeberkowanego papieru Ingres Fabriano ze znakiem wodnym o gramaturze 90 g/m2, w kolorze chamois. Jest szyty ręcznie lnianymi nićmi.
Grzbiet zdobi ręcznie haftowana kapitałka dobrana kolorem do całej realizacji i zakładka zakończona zszarfowaną skórą.
Notatnik zadrukowany jest według naszego projektu - liniowane karty z geometrycznymi podziałami dzielącymi każdą stronę na trzy części. Może pełnić funkcję terminarza lub kalendarza jeżeli w wolne miejsca wpiszemy odpowiednie daty.
Wewnętrzna strona okładki wyklejona jest papierem marmurkowym wykonanym w naszej pracowni. Ta niezwykła technika pozwala na tworzenie niepowtarzalnych i pięknych wzorów. Dzięki temu, każda realizacja staje się całkowicie unikatowa.
Wielkość notatnika: 12x16,7 cm. Grubość razem z okładką: 1,8 cm.

Istnieje możliwość spersonalizowania pierwszej strony notatnika.
Dzięki temu stanie się on jeszcze bardziej wyjątkowy.
Proszę podać dane w wiadomości (inicjały, nazwisko, dedykację, cytat...).

Notatnik wysyłam opakowany w eleganckie kartonowe pudełko wykonane ręcznie na wymiar produktu.

Zapraszam.

TAGI: #notatnik skórzany, #notes, #skórzany, #terminarz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy slow craft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top