DecoBazaar > Dom > Pojemniki i pudełka > Skrzynka na piwo butelki BEERBOX (nr 5148057)

SKRZYNKA NA PIWO BUTELKI BEERBOX

FIRSTROOM

Cena: 49 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Czas realizacji: 5 dni roboczych
Wokół nas panuje prawdziwe piwne szaleństwo. W Polsce mamy już 120 browarów, a liczbę domowych piwowarów szacuje się na prawie 30 tys.

Dlatego FirstRoom przygotował coś dla tych, dla których piwo to swoisty rytuał, ciągłe smakowanie i poznawanie. Dla tych, dla których liczy się smak i pasja jego warzenia. Drewniana skrzynka na piwo, stanie się idealnym towarzyszem w czasie poznawania nieznanych dotąd gatunków tego niezwykłego trunku.

Doskonale wiemy, że dobrego piwa nie pije się samotnie, dlatego w skrzynce zmieści się aż 4 butelki. Dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

Nasza skrzynka to nie tylko świetny dodatek dla pasjonatów piwa rzemieślniczego i domowych piwowarów, którzy o warzeniu wiedzą wszystko. To również stylowe dopełnienie barów lub stoisk na piwnych festiwalach. Zaskocz swoich klientów! Gwarantujemy, że tak podane piwo smakuje jeszcze lepiej.

Daj się porwać piwnej rewolucji! Smakuj i testuj z FirstRoom.

TAGI: #drewniana skrzynka, #skrzynka dekoracyjna, #skrzynka na butelki, #skrzynka na piwo
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy FIRSTROOM

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top