DecoBazaar > Torebki > Torby na laptopa > SLEEVE - ETUI NA LAPTOP MACBOOK AIR 11 ZAMYKANE (nr 5417114)

SLEEVE - ETUI NA LAPTOP MACBOOK AIR 11 ZAMYKANE

LESZNER 1900

Cena: 275 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
POKROWIEC na laptopa z naturalnego filcu wełnianego i kruponu garbowanego roślinnie. Wersja wyposażona w bawełniany pasek zamykający, przeznaczona dla komputera MACBOOK AIR (R) 11 cali.

Dostępne również wersje dla komputerów 13-calowych oraz bez paska zamykającego.

POKROWIEC na laptopa, stanowi połączenie klasycznego rzemiosła i nowoczesnej technologii w jednym wyjątkowym przedmiocie. W naszej pracowni swój udział w jego procesie twórczym od początku do końca ma zawsze jeden rzemieślnik, który z należytą starannością tworzy każdy egzemplarz.

POKROWIEC wytwarzany jest ze specjalnie wyselekcjonowanej, dwuipółmilimetrowej skóry bydlęcej garbowanej roślinnie, elementu z trzymilimetrowego naturalnego filcu wełnianego oraz mosiężnych okuć, dobieranych indywidualnie dla każdego produktu. Niektóre egzemplarze wyposażone są w akcesoryjny, bawełniany pas zamykający z mosiężnym regulatorem.

POKROWIEC składany jest z zachowaniem najwyższej staranności i dbałości o detale.

Specjalne wycięcie w skórze pozwala na ładowanie komputera w POKROWCU.

Elementy ze skóry wycinane są ręcznie na prasie, natomiast połaciom filcu kształt nadawany jest przy użyciu maszyny cyfrowej.

Następnie ręcznie wyciśnięty zostaje znak firmowy marki LESZNER 1900, a krawędzie skóry zostają obrobione przy zastosowaniu tarciowej metody zespajającej włókna skóry.

Po takim przygotowaniu elementy zostają zszyte lnianą nicią tworzącą estetyczny ścieg.

Zgodnie z naszą filozofią, zakuwanie mosiężnych okuć także odbywa się ręcznie z poszanowaniem dla tradycyjnego rzemiosła.

Na koniec POKROWIEC zostaje opatrzony indywidualnym numerem, a następnie poddawany jest ostatecznej kontroli jakościowej i zakonserwowany naszą pastą.

Gotowy POKROWIEC pakowany jest w torbę z naturalnej bawełny oznaczoną firmowym stemplem naszej marki.

Istnieje możliwość nabycia w naszym sklepie akcesoryjnej bawełnianej taśmy nośnej ze skórzano-filcowym naramiennikiem i klasycznymi mosiężnymi karabinkami.

Wszystkie produkty marki LESZNER wytwarzane są z naturalnej skóry bydlęcej garbowanej roślinnie. Naturalną właściwością takiej skóry są nierówności w kolorze i strukturze. Ulega ona również samoistnemu patynowaniu z czasem. Elementy, które zaraz po zakupie mogą wydawać się zbyt sztywne po niedługim czasie uzyskają optymalną sprężystość i elastyczność.

TAGI: #felt, #leather, #macbook cover, #macbook etui
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy LESZNER 1900

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top