1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > Ślubny exploding box (nr 5967213)
Pudełko z okazji ślubu typu exploding box, samo rozkłada się na cztery strony po zdjęciu wieczka. Wykonane ręcznie z materiałów wysokiej jakości.
W środku rulonik na upominek pieniężny oraz tag z miejscem na podpis osoby obdarowującej.
Wymiary: 10/10/10 cm (po otwarciu 30/30 cm).
Oferta nie obejmuje banknotu widocznego na zdjęciu.

Istnieje możliwość spersonalizowania produktu poprzez dodanie imion, daty ślubu czy podpisanie życzeń. W tym celu należy wykupić Pakiet zmian dostępny pod linkiem:
https://www.decobazaar.com/produkt-pakiet-zmian-5978675.html
Wraz z zakupem prosimy o przesłanie danych potrzebnych do personalizacji.
Jeśli chcieliby Państwo dokonać większych poprawek niż te, które obejmuje Pakiet zmian, prosimy o kontakt przed zakupem.

TAGI: ##pudełko ślubne, #eko ślub, #prezent ślubny, #zamiast koperty
Pracownia Przystań

Najpiękniejsze chwile mojego życia spędziłam w wiosce na Podkarpaciu, ucząc się rzemiosła.
Ukończyłam Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego broniąc dyplomu z haftu płaskiego i wikliny.
Odnajdziesz tutaj przedmioty ozdobione haftem, tkane makatki i to co mi twórczo podyktuje serce.
Cenię prostotę i materiały pochodzące z natury, a także do niej nawiązujące.
Prace, które tworzę są efektem mojej pasji i pragnienia by obdarowywać ludzi dobrem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top