DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > Ślubny prezent Żona i Mąż Pamiątka ślubna (nr 5586679)

ŚLUBNY PREZENT ŻONA I MĄŻ PAMIĄTKA ŚLUBNA

Szmaciane Misie

Cena: 145 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 45,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Sentymentalna forma prezentu ślubnego. Pani Miś i Pan Miś. Pani Młoda i Pan Młody. Portret misiów stylizowany na tradycyjną, starą ślubną fotografie. Wymiar ramki w przybliżeniu : 20 x 26cm. Możliwość umieszczenia DATY ŚLUBU lub imion na "chorągiewce" trzymanej przez jednego z misiów w łapce. Na życzenie realizuję zamówienia z uwzględnieniem zainteresowań Nowożeńców, ulubiony kolor, wspólna pasja. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Ramka opakowana jest w folię przeźroczystą z białą kokardą - gotowa forma by obdarować NOWOŻEŃCÓW.

TAGI: #dekoracja wnętrz, #prezent, #prezent na ślub, #ślubny prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Szmaciane Misie

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top