1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Sowa. Wisior z miedzi, mosiądzu i alpaki. Unikat! (nr 6762256)

SOWA. WISIOR Z MIEDZI, MOSIĄDZU I ALPAKI. UNIKAT!

Langner Design

Cena: 129 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Sowa - talizman mądrości i zdolności psychicznych.

Sowa to ptak poświęcony nocy, szybuje po innym świecie ze swoimi nadprzyrodzonymi, wszechwidzącymi oczami. Duże, powoli mrugające oczy sowy zawsze sprawiały, że ludzie uważali je za mądre ptaki, dlatego sowa symbolizuje mądrość, wiedzę i zdrowy rozsądek.

Doskonała rzecz na prezent dla bliskiej osoby i dla siebie samej, kiedy chcesz okazać swój zdrowy rozsądek, roztropność i mądrość.

Wisiorek wykonany całkowicie ręcznie z blachy miedzianej, z alpaki i mosiężnej (ręczne wycinanie piłką włosową). Poczerniony, przecierany. Pragnę zwrócić uwagę na silnie oddane oczy.

Na rewersie znak (stempel) artysty. Mogę też wykuć za dodatkową opłatą i przy zamówieniu kolejnej sztuki, dowolny krótki tekst, sentencję lub datę czy inicjały - pytaj.

Wymiary: 4cm x 6cm

Waga: 25g

W gratisie pasek włókniny ścierająco - polerującej do czyszczenia wyrobu oraz sznurek jubilerski lub linka (w zależności od dostępności) o długości ok. 90cm do ręcznego wiązania.

TAGI: #amulet, #mądrość, #sowa, #wiedza
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top