1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Obrazki, plakaty i naklejki
  4.  > Śpiący wilk - plakat A3 (nr 6076539)

ŚPIĄCY WILK - PLAKAT A3

Czary Malary

Cena: 70 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Stary niedźwiedź mocno śpi i śni o wielkiej fabryce miodu, bóbr nadzoruje budowę olbrzymiej tamy, a wilk poleciał rakietą aż na księżyc, o zdobyciu którego marzył każdej nocy. Każdy zwierzak zamieszkujący czaromalarowe lasy ma kolorowe sny.
A Ty o czym śnisz?

Ilustracja wisząca na ścianie dziecięcego pokoju może być oknem na świat wyobraźni. Każdy z tych plakatów opowiada pewną historię, którą można rozwinąć do rozmiarów wielkiej opowieści puszczając wodze fantazji i budząc kreatywność.

Każdy z plakatów jest wyjątkowy: opatrzono je niepowtarzalną sygnaturą oraz własnoręcznym podpisem autorki ilustracji.


rozmiar: A3 (30 x 42 cm)
wydruk na grubym papierze 300 g
zadruk wysokiej jakości gwarantujący trwałość kolorów
sygnowany i podpisany ręcznie przez autorkę
zaprojektowany i drukowany w Polsce
plakat sprzedawany jest bez ramy

TAGI: #akwarela, #dla dzieci, #ilustracja, #papier
Czary Malary

Czary Malary to marka ilustracji dziecięcej powstała z pasji tworzenia dla najmłodszych. Oferuje barwne, rozwijające wyobraźnię plakaty do dziecięcego pokoju, a sztandarowym produktem jest ilustrowana książka dla dzieci "MIMO", która została wydana z największą dbałością o jakość treści, ilustracji i oprawy.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Czary Malary

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top