DecoBazaar > Dom vintage > Metalowe przedmioty > *** SREBRNA POLSKA MONETA Z 1933r. *** Rzadki okaz - lokata kapitału *** MENNICZA *** Kolekcjonerska - głowa kobiety w wianku z koniczyny. Srebro (nr 5056964)

*** SREBRNA POLSKA MONETA Z 1933R. *** RZADKI OKAZ - LOKATA KAPITAŁU *** MENNICZA *** KOLEKCJONERSKA - GŁOWA KOBIETY W WIANKU Z KONICZYNY. SREBRO

Sweet Home

Cena: 265 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 26,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Piękna polska moneta srebrna z 1933r. o nominale 10 złotych(nakład 10000 egzemplarzy). Rzadka i poszukiwana w pięknym stanie, nie wytarta, nie zmatowiona. Wartość kolekcjonerska i lokata kapitału, będzie tylko zyskiwać na wartości. Wykonana ze srebra, znak menniczy pod prawym pazurem orła. Waga 22 gramy
Świetny pomysł na upominek jak i na zaczątek kolekcji, bądź do uzupełnienia jej. Proszę zwrócić uwagę na blask monety (w rzeczywistości rysek nie widać, aparat prześwietlił) Większość monet z tamtego okresu jest zniszczonych i to mocno ta jest w wyśmienitym stanie. To ważne!
Istotne jest też to, iż jest to polska moneta, mało ich przetrwało wojnę.
Polecam piękna i wartościowa rzecz.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kwiaty, #moneta, #portmeirion, #srebro
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top