DecoBazaar > Pan > Akcesoria > Stojak na słuchawki Piano White Headphone Stand (nr 5081786)

STOJAK NA SŁUCHAWKI PIANO WHITE HEADPHONE STAND

eclecTHING

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Czas realizacji: 5 dni roboczych
Stojak na słuchawki Piano White Headphone Stand - eclecTHING

Estetycznie wykonany stojak na słuchawki.

Wykonany poprzez połączenie tworzywa sztucznego z naniesioną metodą sitodruku grafiką, oraz podstawy wykonanej z drewna sosnowego lub dębu amerykańskiego. Konstrukcja stojaka zapobiega odkształceniom pałąka i nauszników. Silikonowe nóżki sprawiają że stojak jest bardzo stabilny i nie rysuje powierzchni mebli.

Doskonały do przechowywania słuchawek w pobliżu komputera jak i systemów odsłuchowych audio. Dzięki niemu słuchawki są dobrze wyeksponowane, a użytkownikowi łatwiej zachować porządek.

Doskonały pomysł na prezent.

Podstawa stojak możliwa do wykonania w wersji:
A - sosna kolor Teak
B - dąb amerykański
C - sosna kolor Merbau
D - sosna kolor naturalny

W przypadku nie podania koloru zostanie wysłany stojak z podstawą z dębu amerykańskiego

TAGI: #facet, #prezent, #stojak, #słuchawki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy eclecTHING

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top