1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Stolik kawowy PULITO (nr 6005872)

STOLIK KAWOWY PULITO

weberDESIGN

Cena: 799 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 400,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 800,00 zł / 160,00 zł
Stolik kawowy model: PULITO

Wymiary stolika:
Wysokość: 40 cm
Długość: 80 cm
Szerokość: 60 cm
Grubość blatu: 4 cm

Blat: lite drewno dębowe - olejowane
Stelaż (nogi): stal pomalowana natryskowo wysokiej jakości farbą koloru czarnego.

Założeniem jest połączenie naturalności blatu z funkcjonalnością jego użytkowania. Wszelkie niedoskonałości w postaci drobnych rys, sęków i nierówności stanowią o charakterze stolika i pokazują naturalne piękno drewna.
Stelaż nawiązuje swoją surowością do blatu. Minimalistyczny styl nadaje mu lekkości i industrialnego charakteru.

Stolik gotowy do sprzedaży i wysyłki. Możliwy odbiór osobisty. Duży koszt wysyłki spowodowany jest gabarytem i wagą stolika.
Ze względu na różne ustawienia poszczególnych monitorów, kolory rzeczywiste mogą się nieco różnić od tych widocznych na ekranie.

TAGI: #stolik dębowy, #stolik do salonu, #stolik drewniany, #stolik kawowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy weberDESIGN

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top