1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Stolik kawowy, ŚOPM Świdnica, Polska lata 1966r. (nr 6669850)

STOLIK KAWOWY, ŚOPM ŚWIDNICA, POLSKA LATA 1966R.

Good Old Things

Cena: 500 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Stolik pomocniczy kawowy lub RTV z półką wyprodukowany pod koniec lat 60. przez polskie Świdnicki Ośrodek Przemysłu Meblarskiego Świdnica należącego do Zjednoczenia Przemysłu Meblarskiego. Stolik o wykręcanych nogach tocznych pokrytych czarną politurą. Blat z drewna klejonego oklejonego fornirem orzechowym wykończony został politurą szelakową pod blatem podwieszona półka. Mebel poddany został renowacji. Zachowany w bardzo dobrym stanie. Wadą mebla jest przebarwienie na blacie, które powstało w wyniku działania promieni słonecznych.

Wymiary:
wysokość 57.5 cm | szerokość 70.5 cm | głębokość 57 cm
Wymiary półki:
wysokość 41 cm | szerokość 56.5 cm | głębokość 43 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top