DecoBazaar > Dziecko > Inne > Suchy termofor-serce na różu (nr 4912165)

SUCHY TERMOFOR-SERCE NA RÓŻU

craftKASIA

Cena: 30 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Przyjemne i naturalne źródło ciepła, które uspokaja i relaksuje dziecko.
Polski produkt naturalny i ekologiczny,a przede wszystkim bezpieczny.
Przykładowe zastosowanie jako termofor:
kolka niemowlęca;
ból gardła;
wzdęcia;
bóle mięśni;
masaż niemowlęcy.
Przykładowe zastosowanie jako kompres:
siniaki, guzy;
zwichnięcia;
stłuczenia;
gorączka;
ugryzienia insektów.
Uszyty z wysokiej jakości tkaniny dresowej. Posiada przydatną tasiemkę do zawieszenia. Pokrowiec jest zdejmowany, wszyty kryty zamek. Do podgrzania lub schłodzenia należy go ściągnąć.
Wymiary- 15x15 cm Waga ok. 200 g

TAGI: #pestki wiśni, #suchy termofor, #termofor, #z dresu
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy craftKASIA

Top