DecoBazaar > Biżuteria > Pierścionki > Surowe Wrzosy (nr 5204261)

SUROWE WRZOSY

TRINITY

Cena: 169 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Surowy pierścionek z nietypowym labradorytem. Kamień mieni się na złoto-fioletowy odcień. Pierścionek został wykonany od podstaw ręcznie z oksydowanego srebra i miedzi (zdobienia na froncie obręczy). Rozmiar regulowany w zakresie 13-20. Wielkość frontu: około 2 cm. Szerokość obręczy: około 0,6 cm. Obręcz i zdobienia niesymetryczne, surowe. Biżuteria wykonana według autorskiego projektu. Do wysyłki zostanie spakowana w ozdobne pudełko.

TAGI: #fiolet, #labradoryt, #miedź, #srebro
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy TRINITY

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top