1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Inne
  4.  > Suszony kwiat żółty II (nr 6612347)
Dzień Dziecka 2021

SUSZONY KWIAT ŻÓŁTY II

Bazaar Floral

Cena: 62 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Obrazek z suszonym kwiatem, na błękitnym papierze PaperConcept. Sprzedawany w dębowej ramce 13 x 18 cm.

Kolory w rzeczywistości mogą odbiegać od tych widocznych na monitorze (przedstawione zdjęcia zostały zrobione o różnych porach dnia)

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wysyłka paczkomatów InPost 13 zł Inny przedmiot + 2 zł Interesuje Cię przedmiot, który już został sprzedany? Napisz do mnie, w przypadku niektórych istnieje możliwość stworzenia podobnego.

TAGI: #dębowy, #niebieski, #suszone kwiaty, #żółty
Bazaar Floral

Moją inspiracją jest świat roślin. Znajdziesz tu tylko oryginalne akwarele oraz obrazy z suszonych kwiatów.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Bazaar Floral

Top