1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Świece i świeczniki
  5.  > Świeca czaszka wosk sojowy (nr 6555616)

ŚWIECA CZASZKA WOSK SOJOWY

PracowniaHandMade

Cena: 38 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Poczta Polska (odbiór w punkcie): 11,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wymiary: 9 x 11 x 6.5 cm
Świeczka wykonana ręcznie z wosku sojowego. Naturalnego, ekologicznego i biodegradowalnego.
Świetna jako źródło światła, ale też dodatek wnętrzarski.
Świeczka jest bezzapachowa.
Kolor mleczno biały, ciemniejsze zabarwienie przy sklepieniu czaszki (wokół knota).
Bazowy wzór świeczki powstaje z amatorskiej formy, jednak ostetcznty wygląd, szlif , kolor i ewentualny zapach to zasługa ludzkich rąk.
Z tego też powodu nigdy nie powstaną dwa takie same egzemplarze, a wszelkie niedoskonałości to efekt ręcznego wyrobu każdej sztuki.
Białe ślady na powierzchni wosku tzw. lukier albo szron, to efekt uboczny świec, które wykonane są z wosku sojowego. Jest to naturalne zjawisko, które w żaden sposób nie wpływa na palenie świecy czy jej zapach. Pojawianie się białych śladów może być związane z temperaturą, jaka panuje w mieszkaniu albo miejsca, w którym stoi świeczka. Po zapaleniu świeczki i ponownym zastygnięciu wosku, białe ślady znikają. Najczęściej dotyczy to jednak świec kolorowych.

TAGI: #candle, #funny, #skull, #white
PracowniaHandMade

Rękodziełem pasjonuje się od ponad 20 lat. Początkowo projektowałam proste ozdoby, później zaczęłam coraz śmielej wchodzić w świat kolorów i form.
Obecnie wykonuję świece i dekoracje wnętrzarskie. Sporadycznie projektuję biżuterię,głównie ze stali szlachetnej. W moich projektach często widać inspiracje ludzkim ciałem, jak również surrealizmem i abstrakcjonizmem.
Zapraszam serdecznie :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy PracowniaHandMade

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top