DecoBazaar > Święta i okazje > Boże Narodzenie > Świecznik Anioł Folk Vintage (nr 5274003)

ŚWIECZNIK ANIOŁ FOLK VINTAGE

Manilove

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

O ANIELI
Świecznik inspirowany rękodziełem ludowym i sztuką sakralną.
Zdobi stół na BOŻE NARODZENIE i w ciągu całego roku.
Anioł wykonany został z ręcznie toczonego drewna jesionowego i szkliwionych miseczek ceramicznych.
Każda figurka zdobiona jest indywidualnie, choć spotkać je można w duetach kolorystycznych.

Wysokość: 34 cm
Szerokość: 31 cm
Waga: ok 1 kg

Aniołowie
Na skrzydłach przynoszą światło do domu tych, którzy zaproszą szczerze i z żarliwością zabiegać chcą o czystość serca. Dom ów błogosławion będzie pokojem, szczęśliwością i obfitością świata. Jeśli anioł przychodzi między ludzi, podejmuje wyzwanie pośrednictwa między niebem a ziemią. Człowiek otrzymuje wówczas sposobność pokrzepiania wiary w swoją własną moc, by na wzór niebiański budować swe siedlisko:)

TAGI: #anioł, #folk, #ozdoba świąteczna, #świecznik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Manilove

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top