1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Szkło
  4.  > Szklana popielnica, Szwecja, lata 60. (nr 5911367)

SZKLANA POPIELNICA, SZWECJA, LATA 60.

RE-FORMAT

Cena: 130 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 35,00 zł / 7,00 zł
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Popielnica pochodząca z lat 60., z Szwecji. Została wykonana z masywnego, grubego szkła,
formowana ręcznie.
Przedmiot ma kolor bursztynu, przeplatany z przezroczystością- kolor kształtuje się w zależności od padania światła. Popielnica jest w stanie dobrym, bardzo dobrym, nosi delikatne ślady użytkowania w postaci rysek- podstawa. Została odświeżona.
Wymiary:
- wys. 6,5 cm
- średnica 16 cm
- średnica podstawy 8 cm
- gr. szkła ok. 3 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #popielnica vintage, #popielniczka lata 60, #popielniczka vintage, #szklana popielniczka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy RE-FORMAT

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top