DecoBazaar > Dodatki > Czapki i kapelusze > SZMARAGDOWA * LIS NATURALNY (nr 5199699)

SZMARAGDOWA * LIS NATURALNY

Aga made by hand

Cena: 249 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 19,00 zł / 3,80 zł
Czas realizacji: 6 dni roboczych
Czapa na zwariowaną głowę :))) Średniej grubości kominiarka z golfem (jak z czasów dzieciństwa). Pompony z lisa naturalnego, piękne, lśniące, gęste. Czapa jest ciepła, sprężysta, dziergana dosyć gęstym ściegiem z dobrej gatunkowo włóczki. Rozmiarowo najlepiej na głowę o obwodzie ok 55-58cm

k o l o r : szmaragdowo-morski melanż z dodatkiem popielu i fioletu + idealnie dobrane kolorystycznie pompony

s k ł a d : 47% wełny 10% moheru 8% alpaki 5% poliamidu 30% akrylu

Ta sama czapka w wersji z pomponami z włóczki do zamówienia w cenie 89zł

TAGI: #czapka kominiarka, #czapka z lisem, #czapka z pomponami, #zwariowana czapa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Aga made by hand

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top