1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Sznur szydełkowo-koralikowy Gzhel (nr 5316331)

SZNUR SZYDEŁKOWO-KORALIKOWY GZHEL

kry ma. art

Cena: 300 zł 180 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Gzhel to styl w rosyjskiej ceramice. Wziął swoją nazwę od miejscowości, w której nieprzerwanie od 1802 roku produkowane są ceramiczne produkty.

Naszyjnik wykonany techniką sznurów szydełkowo-koralikowych. Powstał z najwyższej jakości japońskiego szkła w kilku odcieniach niebieskiego, który układa się w kwiatowy wzór na białym, oszronionym tle.

Całość ma długość 52 cm, sznur jest delikatnie grubszy na środku (od 12-14 mm).
Nie jest ciężki, aczkolwiek czuć go na szyi (waży 65 gramów).

Wykończony jest elementami nieuczulającymi.

TAGI: #crochet rope, #gzhel, #rosyjska ceramika, #ukośnik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy kry ma. art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top