1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > Tablica setka (hundred frame) Montessori zabawka pomoc dydaktyczna (nr 6536955)
Poradnik prezentowy na Święta 2020

TABLICA SETKA (HUNDRED FRAME) MONTESSORI ZABAWKA POMOC DYDAKTYCZNA

Pentliczek

Cena: 169 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
Najbardziej uniwersalna pomoc dydaktyczna na świecie

Producent - Pentliczek.com

Kreatywność i głód wiedzy to dwie cudowne cechy dziecięcego umysłu. Obie Twoja pociecha może rozwijać z tablicą setką. To idealna pomoc dydaktyczna, która stymuluje wyobraźnię i pozwala uczyć się przez zabawę i doświadczanie. Rośnie razem z dzieckiem i wspomaga jego rozwój intelektualny na wielu etapach.

Tajemnica tablicy setki tkwi w jej prostocie. To ona sprawia, że ta duża drewniana tablica to poligon dla wyobraźni i uniwersalna pomoc edukacyjna dla dzieci w różnym wieku. Pokryta jest stoma wgłębieniami w dziesięciu wierszach i dziesięciu kolumnach. W każdym z nich znajdują się liczby od 1 do 100. W dołeczkach dziecko może układać dołączone do zestawu kolorowe, filcowe kuleczki. Ale może też wypełniać je guzikami, koralikami, ziarnami, żołędziami… co tylko podpowie mu wyobraźnia.
Tablica setka pobudza dziecięcą wyobraźnię i na każdym etapie rozwoju oferuje mnóstwo możliwości. Najmłodszym maluchom tablica pomaga rozwijać sprawność motoryczną poprzez ćwiczenie sortowania i uczyć się kolorów. Starsze dzieci mogą kopiować wzory, poznawać liczby i eksperymentować z nimi. Na przykład liczyć co dwa czy porównywać liczby parzyste i nieparzyste. Z kolei dzieci w wieku szkolnym mogą uczyć się dodawania, odejmowania i mnożenia. Tablica setka może nawet pomóc im zrozumieć jak działa układ współrzędnych. A to tylko kilka przykładów!
Ten zestaw edukacyjny inspirowany jest klasyczną pomocą naukową stosowaną w metodzie Montessori. Dostarcza dziecku doświadczeń, z których samo może czerpać wiedzę, a przy tym doskonale się bawić.

Jak możecie się bawić razem:

-Ułóżcie kuleczki, sortując je według kolorów. Sprawdźcie, których jest najwięcej.
-Zwizualizujcie liczby: w rzędzie koło 1 włóżcie jedną kuleczkę, koło 2 - dwie i tak dalej, aż do 9.
-Połóżcie kuleczki na co drugim wgłębieniu i odczytajcie wszystkie liczby parzyste lub nieparzyste.
-Wypełnijcie kuleczkami wszystkie wgłębienia i rzućcie kością do gry. Ściągajcie z planszy wyrzuconą liczbę kulek, za każdym razem odsłaniając wynik dodawania.
-Dajcie się ponieść dziecięcej wyobraźni.

Trwałe i naturalne materiały

Tablica setka wykonana jest z solidnego, dębowego drewna, dzięki czemu posłuży Twojemu dziecku przez wiele lat. A może nawet kilku pokoleniom dzieci. Do kompletu dołączone są również kuleczki wykonane z różnokolorowego filcu. Naturalne materiały gwarantują, że zestaw jest bezpieczny dla maluchów i przyjazny dla środowiska. Całość jest śliczna i kolorowa, ale nie przeciąża zmysłów i nie prowadzi do przestymulowania Twojego dziecka.

Zestaw zawiera:

-Tablica z drewna dębowego o wymiarach 23 x 23 cm
-100 kolorowych kuleczek z filcu
-Lniany woreczek do przechowywania

UWAGA!
Produkt wykonany z naturalnego drewna i może różnić się od prezentowanego na zdjęciu.

TAGI: #montessori, #zabawka, #zabawka drewniana, #zabawka edukacyjna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pentliczek

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top