DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > TATA moim SUPERBOHATEREM superbohater dla dziecka z okazji Dnia Ojca prezent dla chłopca dla dziewczynki (nr 5192995)

TATA MOIM SUPERBOHATEREM SUPERBOHATER DLA DZIECKA Z OKAZJI DNIA OJCA PREZENT DLA CHŁOPCA DLA DZIEWCZYNKI

MOJO GRAFFI

Cena: 45 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wzruszający plakat TATA MOIM SUPERBOHATEREM. Słodki napis na wzorzystym tle.

Wymiar plakatu: 30 cm x 40 cm
Plakat sprzedawany jest bez ramy

UWAGA!! Kolory w rzeczywistości mogą różnić się od kolorów widocznych na ekranie. Zależy to od indywidualnych ustawień monitora.

tata, dzień ojca, dla syna, dla córki, na prezent, z okazji świąt, na dzień ojca, dumny tata

TAGI: #bohater, #dla synka, #prezent, #tata
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MOJO GRAFFI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top