DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > TEN DOM NALEŻY DO... - A3 - plakat typograficzny, kot - Kate Syska Design (nr 4870127)

TEN DOM NALEŻY DO... - A3 - PLAKAT TYPOGRAFICZNY, KOT - KATE SYSKA DESIGN

goorska

W dniach 13.09.2017 - 29.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 29.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

THIS HOUSE BELONGS TO THE CAT...
Minimalistyczny czarno biały plakat typograficzny. Super na prezent dla kociarza/kociary:)

Format wydruku A3 (420 mm x 297 mm )
Kupując ten produkt otrzymasz najwyższej jakości wydruk na papierze matowym.

Przedmiotem sprzedaży jest sam wydruk, bez ramy.

KUP DWA A TRZECI DOSTANIESZ GRATIS!
Przy zakupie dwóch dowolnych plakatów wybierz trzeci w tym samym formacie. W wiadomości po zakupie wyślij link to wybranego przez Ciebie dodatkowego plakatu.

TAGI: #kot, #plakat, #plakat a3, #wydruk a3
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy goorska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top