DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > Termoodporna podstawka pod kubek" WaMaKuch (nr 4972105)

TERMOODPORNA PODSTAWKA POD KUBEK" WAMAKUCH

Designtodobre

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

"WaMa Kuch" to wysokiej jakości produkt łączący dziedzictwo kulturowe ze współczesnymi trendami. WaMa Kuch w sobie Warmię i Mazury, dzięki zestawieniu na ceramicznym kaflu – podkładce motywu mazurskiej tkaniny z nazwą tradycyjnie wypiekanego w warmińskiej kuchni ciasta, zwanego w gwarze "kuchem". Wykonana jest z powszechnie dostępnego i wykorzystywanego w regionie materiału - gliny, z której powstawały naczynia i piece kaflowe oraz korka. Kafle barwiono na różne kolory, z których niebieskie były najdroższe. Był on także popularny przy barwieniu tkanin.
Podkładka jest przede wszystkim funkcjonalna i wykonana techniką odporną na gorąco i zniszczenie, dzięki czemu chroni stoły, meble przed zniszczeniem, a zarazem stanowi ozdobę wnętrz.

TAGI: #ceramika użytkowa, #glina, korek, #podstawka pod kubek, #wysoka jakość
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top