DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > The secret of life (nr 4789924)

THE SECRET OF LIFE

ArtProject 50

Cena: 130 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Grafika cyfrowa, nieoprawiona

TECHNIKA: collage + digital art
WYMIARY: 50x50
SYGNATURA: grafika sygnowana
WYDRUK: druk na b.dobrym papierze fotograficznym o gramaturze 220g
WYSYŁKA: termin realizacji ok. 6dni od zaksięgowania danej kwoty
wysyłka polecona priorytetowa w tubie: 15zł

TAGI: #collage kolaż grafika cyfrowa
ArtProject 50

ARTPROJECT 50 to autorski projekt artystyczny, którego podstawą jest tradycyjny kolaż, dodatkowo modyfikowany poprzez fotomanipulację. 50 to "magiczny - bazowy" wymiar 50x50cm. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru, ale bazą jest kwadrat i jego pomniejszenie lub powiększenie. Często moje kolaże powstają po przez "dadaistyczne" podejście do kreacji, gdzie w mniejszym lub większym stopniu spontaniczność i przypadek, zrodzony z chaosu, dają ujścia emocjom. Ja osobiście jestem hobbystą - samoukiem, nie skończyłem żadnej szkoły artystycznej, ale z tego co tworzę czerpię pozytywną energię i radość. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mam nadzieję, że ktoś, coś sobie czasem "upatrzy" i podzieli się pozytywnymi wibracjami moich "tworów" (jeżeli takowe istnieją).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ArtProject 50

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top