1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Kwiaty
  5.  > Tillandsia OAXOCANA W SZKLANEJ, AŻUROWEJ KOMPOZYCJI (nr 6440190)

TILLANDSIA OAXOCANA W SZKLANEJ, AŻUROWEJ KOMPOZYCJI

Gaf Studio

Cena: 170 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 14,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ręcznie wykonana, w technice palnikowej, szklana konstrukcja podkreśla piękno rośliny. Oplątwa może być eksponowana w taki sposób dzięki temu, że nie posiada systemu korzeniowego, a wodę i składniki pokarmowe czerpie z powietrza.

Tillandsia OAXOCANA pierwotnie rosła w Meksyku – często spotykano ją na drzewach dębowych.
Posiada delikatne, piękne szaro-zielone liście które opadają na boki.

Tillandsie (oplątwy) doskonale znoszą transport. A to kilka wskazówek jak dbać o te rośliny:
Podlewanie : Tillandsie należy dokładnie spryskiwać czystą wodą 1-2 razy w tygodniu. Częściej w gorącym suchym środowisku; rzadziej w chłodnym i wilgotnym ( raz w tygodniu) . Można używać także, dostępny u nas spray do Tillandsi. Po podlewaniu, Tillandsie powinny mieć wystarczająco dużo światła i na tyle odpowiednia cyrkulację powietrza żeby wyschnąć do max 4h. Rośliny nie mogą pozostawać ciągle mokre, wilgotne bo mogą spleśnieć/ zgnić.

Temperatura : Optymalna temperatura dla oplątw to 10 – 30 o C, Tillandsie nie są odporne na mróz, mimo to wysyłamy je prawie przez cały- wysyłkę zazwyczaj wstrzymujemy jeśli temperatura spada poniżej -10 stopni Celsjusza.

Światło: Można je trzymać w miejscach słonecznych i częściowo zacienionych.

Należy unikać pozostawiania w pełnym słońcu przy szybach lub w szklarniach – mogą wtedy uschnąć.

Generalnie oplątwy tolerują tym większe nasłonecznienie im większa wilgotność.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wszystkie produkty w sklepie są autorskimi projektami i są ręcznie wykonane.

TAGI: #kompozycja kwiatowa, #roślina, #szkło, #tillandsia oplątwa
Gaf Studio

Jesteśmy młodymi artystkami, absolwentkami kierunku Sztuka i Wzornictwo Szkła na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Razem zajmujemy się zarówno projektowaniem szkła użytkowego jak i dużych instalacji do przestrzeni. Do tworzenia naszych szklanych obiektów inspirują nas podróże te krótkie i długie, dalekie i bliskie, podziemne i podniebne oraz ludzie, ich historie i tradycje.

Emilia Marcjasz i Diana Szydłowska
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Gaf Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top