DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Trójkąty - naszyjnik dwustronny (nr 4894938)

TRÓJKĄTY - NASZYJNIK DWUSTRONNY

baba design

Cena: 229 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Efektowny naszyjnik pochodzi z kolekcji Trójkąty. Składa się ze srebrnej zawieszki na lince ze stali szlachetnej. Zawieszka jest dwustronna - z jednej strony jest częściowo pozłacana oraz oksydowana a z drugiej srebrna. Trzy srebrne, trójkątne moduły są połączone zawiasami,w związku z czym układają się na ciele pod nieco różnymi kątami i powstaje ciekawa wizualnie gra światłocieni. Geometryczny i bardzo efektowny naszyjnik przyciąga wzrok oraz będzie doskonałym uzupełnieniem minimalistycznej stylizacji. Jest możliwość modyfikacji długości naszyjnika - standardowo ma 45 cm. Wymiary zawieszki to : 6X3 cm. Naszyjnik wysyłam opakowany w eleganckim pudełku BABA DESIGN

TAGI: #biżuteria trójkątna, #naszyjnik srebrny, #naszyjnik trójkąty, #zawieszka z trójkątów
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy baba design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top