DecoBazaar > Dom > Pojemniki i pudełka > TULBOKS KABURA - NA WKRĘTARKĘ (nr 5417120)

TULBOKS KABURA - NA WKRĘTARKĘ

LESZNER 1900

Cena: 149 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
TULBOKS – KABURA, stanowi połączenie klasycznego rzemiosła i nowoczesnej technologii w jednym wyjątkowym przedmiocie. W naszej pracowni swój udział w jego procesie twórczym od początku do końca ma zawsze jeden rzemieślnik, który z należytą starannością tworzy każdy egzemplarz.

KABURA wytwarzana jest ze specjalnie wyselekcjonowanej, dwuipółmilimetrowej skóry bydlęcej garbowanej roślinnie oraz mosiężnych okuć, dobieranych indywidualnie dla każdego produktu.

Skórzany korpus KABURY wycinany jest na prasie, następnie ręcznie wyciśnięty zostaje znak firmowy marki LESZNER 1900, a krawędzie skóry zostają obrobione przy zastosowaniu tarciowej metody zespajającej włókna skóry.

Zgodnie z naszą filozofią, zakuwanie mosiężnych okuć także odbywa się ręcznie z poszanowaniem dla tradycyjnego rzemiosła.

Na koniec KABURA zostaje opatrzona indywidualnym numerem, a następnie poddawana jest ostatecznej kontroli jakościowej i zakonserwowana naszą pastą.

Istnieje możliwość nabycia w naszym sklepie akcesoryjnego skórzanego pokrowca na wiertłai skórzanych saszetek na drobne przedmioty.

KABURA zaprojektowana została w sposób umożliwiający korzystanie z możliwie jak najszerszego spektrum wkrętarek i wiertarek. Dołożyliśmy wszelkich starań aby kształt naszego wyrobu był ergonomiczny i ułatwiał korzystanie z wkrętarki w miejscach w których pożądany jest ciągły i łatwy do niej dostęp.

Pasek zabezpieczający wkrętarkę przed wysunięciem z KABURY skontruowany jest w sposób umożliwiający jego zapięcie i odpięcie jedną ręką. Ten klasyczny, znany od dawna sposób zapięcia inspirowany jest konstrukcją KABUR na broń z początku ubiegłego stulecia i do dziś wytrzymałość i prostota tego rozwiązania sprawia, że jest on doskonałym wyborem.

Otwory na pas spodni zaprojektowane są w sposób, który gwarantuje stabilny chwyt i uniemożliwia przesuwanie się KABURY wzdłuż pasa.

Dodatkowe knopiki umieszczone w górnej części KABURY zostały zaprojektowane z myślą o akcesoriach marki LESZNER 1900 takich jak skórzany pokrowiec na wiertła i saszetki na drobne elementy. Jest to podobne rozwiązanie do tego wykorzystywanego w projekcie innego naszego produktu – TULBOKSA DOMOWEGO do którego TULBOKS KABURA to doskonały dodatek. Zapraszamy do zapoznania się także z tym naszym wyrobem.

TAGI: #kabura, #narzędzia, #skóra, #torba
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy LESZNER 1900

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top