1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Unikat !!! ༺❤༻ CARLTON WARE ༺❤༻ Orchidea ༺❤༻ Piękne wykonanie, plastyczne zdobienia ༺❤༻ Wysokiej jakości porcelana ༺❤༻ (nr 5644338)

UNIKAT !!! ༺❤༻ CARLTON WARE ༺❤༻ ORCHIDEA ༺❤༻ PIĘKNE WYKONANIE, PLASTYCZNE ZDOBIENIA ༺❤༻ WYSOKIEJ JAKOŚCI PORCELANA ༺❤༻

Sweet Home

Cena: 88 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Unikat od Carlton Ware. Piękna i wyjątkowa, wiekowa paterka z przeznaczeniem na co dusza zapragnie, np. na wizytówki, bądź na toaletkę. Wyjątkowe zdobienie w formie kwiatu orchidei, bardzo plastyczne i wypukłe, kolory cieniowane. Naczynia tej marki są znane i cenione na całym świecie, wyróżniają się ze względu na swoje wyjątkowe zdobienia zaczerpnięte z natury. Projektowane i wyrabiane są z dużą precyzją i wykonane z wysokiej jakości porcelany, zawsze ręcznie malowane.

Firma została założona w 1890 roku przez Jamesa Fredericka Wiltshawa Williama Robinsona i Herberta Jamesa Alcocka Robinsona pod nazwą Wiltshaw i Robinson. Znak towarowy "Carlton Ware" został wprowadzony w 1894 roku.......................... Dzieje firmy jak i jej założycieli były różne i ciekawe, zostały piękne wyroby. Porcelana tej marki jest poszukiwana przez kolekcjonerów i miłośników unikatowych wyrobów.

Paterka ma już swoje lata, jednakże jest w stanie bardzo dobrym, bez ubytków/ukruszeń. Naczynia tej marki są rzadkością, a starsze jak ten wyroby to już rarytas.
Wymiary około 14cm x 11,5cm, paterka na trzech stópkach.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #carlton ware, #kwiaty ręcznie malowana, #obraz na porcelanie, #unikat patera
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top