1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Urodzinowy jednorożec (nr 6266212)

URODZINOWY JEDNOROŻEC

Cynamonowe kartki

Cena: 22 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Kartka urodzinowa pełna tęczowych refleksów, z jednorożcem w roli głównej :)

Rozmiar kartki 13,5 x 13,5 cm. Kartka składana, wykonana na bazie w kolorze białym, w komplecie z kopertą w kolorze bazy oraz folią ochronną.
Część ozdobną kartki tworzy feeria soczystych barw, przełamana odrobiną przepięknie mieniącego się brokatu. Jej wyjątkową misję podkreśla puszysta chmurka z urodzinową liczbą oraz... przeuroczy jednorożec ;)

Wewnątrz kartki, na stronie przeznaczonej na życzenia, umieściłam warstwę warstwę będącą tłem życzeń.

Opcje personalizacji:
1) na największej chmurce umieszczę dowolną cyfrę/liczbę określającą wiek jubilatki,
2) wewnątrz kartki umieszczę treść podanych przez Ciebie życzeń, bądź dodatkową warstwę na odręcznie wypisane życzenia...

...a ponadto, w prawym dolnym rogu kartki, dorzucę tag z urodzinowym słówkiem lub dodatkową porcję emaliowanych kropek :)

Na pytania i wątpliwości chętnie odpowiem przed zakupem kartki, po zakupie kartki - proszę o informację dotyczącą wszystkich powyższych opcji. Kartka posiada stempelek z nazwą projektanta, znajdujący się na ostatniej stronie.

TAGI: #jednorożec, #urodziny, #urodziny dziecka, #życzenia
Cynamonowe kartki

Mam na imię Anna. Od dziecka majstrowałam coś praktycznego i miłego dla oka i serca. I tak mi zostało - nie usiedzę, jeśli nie zrobię czegoś, co ładnie się przyda. Kartki z mojej pracowni są wyrazem drzemiącej we mnie kreatywności oraz potrzeby nadania jej realnego kształtu. Każda z kartek wykonana jest z najwyższą starannością oraz dbałością o szczegół, trend i pazur, ale przede wszystkim - o zachowanie dużej porcji niepowtarzalności i wyjątkowości... Zapraszam do kartkowej przygody z aromatem cynamonu w tle :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Cynamonowe kartki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top