DecoBazaar > Biżuteria > Wisiory i charmsy > Vilvarindi (nr 4978670)

VILVARINDI

Fenome

Cena: 799 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
♥ Elficki ♥ srebrny Wisior, magiczna kompozycja srebra i przepięknego Labradorytu ♥
♥ Kamień ów magiczny, uchwycony został i uwięziony w autorskich, srebrnych splotach, urozmaiconych garścią srebrnych dodatków oraz malutkimi Labradorytkami i Ametystami ♥
♥ Całość skąpana w oksydzie i spolerowana, dzięki czemu Wisior nabrał głębi i doświadczenia - przywieszkę wieńczy srebrny, podwójny łańcuszek, urozmaicony Labradorytami ♥

Wymiary:
Łańcuszek rolo (próba 925): 50 cm + 5 cm regulacji; ( na życzenie przedłużamy);
Przywieszka: 7,cm x 3,5 cm;
Kamień główny: Labradoryt;
Kamienie towarzyszące: Labradoryty, Ametysty;
Materiał: srebro próby 999 i 925;
Technika: młotkowanie, splot elficki;

♥ Priorytet Polecony Ubezpieczony Gratis! ♥

Na życzenie możemy wykonać podobny Wisior, w dowolnym materiale i z dowolnymi kamieniami - osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu via mail!

Polecamy i Pozdrawiamy!

TAGI: #ametyst, #elficki, #labradoryt, #srebrny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fenome

Laiqua
369 zł
Ildivjo
299 zł
Turquine
299 zł
Talath
349 zł
Yazzu
149 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top