1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Stoły i stoliki
  5.  > Vvvvv. Niezwykły stolik kawowy jak drzewo - dębowy monolit z naturalną krawędzią, nowoczesny design i piękno litego drewna. (nr 6141977)
Poradnik prezentowy na Święta 2020

VVVVV. NIEZWYKŁY STOLIK KAWOWY JAK DRZEWO - DĘBOWY MONOLIT Z NATURALNĄ KRAWĘDZIĄ, NOWOCZESNY DESIGN I PIĘKNO LITEGO DREWNA.

Emanuel Wood

Cena: 2300 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 300,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 800,00 zł / 160,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 15 dni roboczych
Stolik dostępny tylko na zmówienie

Ten projekt to imponujący, masywny blat wsparty na dwóch nogach w kształcie litery V. Jedyny model, który proponuję z drewnianymi nogami. Blat musi gruby, nogi raczej niskie.

Podoba się? To może być Twój ;) i powstanie na indywidualne zamówienie. Poszukam odpowiedniego blatu, ustalimy ostateczne wymiar. W tej chwili nie posiadam gotowych stolików w tym modelu.


Wymiary (d/sz/w): 100-120 / 50-60 / 40 cm
Grubość blatu: 7 cm i więcej
Waga 40 kg


Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na kupno tego stolika zapraszam do kontaktu, ustalimy wszystkie szczegóły.

Wykorzystywane woski i oleje zachowują naturalne piękno drewna, chronią je przed wilgocią, powstawaniem plam oraz środkami czystości. Są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin (zgodnie z EN 71.3 oraz DIN 53160) i dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Moje prace są unikalne i niepowtarzalne. Kształty, drewno, kolory, nogi różnią się pomiędzy stolikami tak, jak różnią się miedzy sobą drzewa. Każdy kawałek wybieram starannie szukając najciekawszego usłojenia, kolorów, najpiękniejszych historii.

Staram się, aby zdjęcia, jak najlepiej pokazywały moje prace, ale nic nie zastąpi kontaktu i dotyku. Zapewniam, że wrażenie będzie dużo większe... Meble są wystawiane w różnych miejscach w Warszawie oraz w showroomie w Magdalence. Proszę o kontakt, abyśmy mogli umówić się...

Realizuję także indywidualne zamówienia – proszę o kontakt, by określić Państwa preferencje dotyczące kształtów, wielkości, rodzaju drewna, kolorów, nóg, sposobów wykończenia etc. Taka produkcja jednak trwa (główny problem to znalezienie właściwego i SUCHEGO DREWNA). Zrobię wszystko, aby dostarczyć jak najszybciej, ale należy liczyć się z 2 miesiącami oczekiwania.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania - chętnie odpowiem. Wystarczy kliknąć na www.emanuelwood.pl. / zadzwonić +48 501.386.409 / napisać mail: hello@emanuelwood.pl

Dziękuję za zainteresowanie,
pozdrawiam życząc dobrego dnia.

TAGI: #dąb, #design, #drewno, #stolik kawowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Emanuel Wood

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top