DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > w górze tyle gwiazd...! 2 plakaty A4 lub A3 (nr 5065939)

W GÓRZE TYLE GWIAZD...! 2 PLAKATY A4 LUB A3

alegorma!

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Czas realizacji: 5 dni roboczych
Nowoczesna grafika/plakat idealny do każdego wnętrza.

Format A4- wysokiej jakości nadruk na papierze fotograficznym, matowym, o gramaturze 130 g/ m2.
Format A3- wysokiej jakości nadruk na matowym papierze o gramaturze 190g/m2.
Proszę o informację dotyczącą wybranego formatu.

Plakat sprzedawany bez ramy. Dobrze prezentuje się w prostej ramie, antyramie albo przyklejony bezpośrednio na powierzchnię ściany/ mebla ozdobną taśmą.

Grafika autorska, chroniona prawem autorskim.

Cena za 2 sztuki.

TAGI: #grafika, #gwiazda, #księżyc, #plakat
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy alegorma!

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top