1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Walizkowa maszyna do pisania, Torpedo, Niemcy, lata 30. (nr 6671057)

WALIZKOWA MASZYNA DO PISANIA, TORPEDO, NIEMCY, LATA 30.

Good Old Things

Cena: 550 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Niemiecka, przenośna maszyna do pisania Torpedo wyprodukowany w Niemczech w latach 30. XX wieku. Przedmiot nawiązuje do stylu Bauhaus. Prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Maszyna może stanowić bardzo efektowny element aranżacji wnętrz. Maszyna sprawna, o bardzo ładnej klasycznej formie, sprzedawana w zestawie z walizką. Przedmiot zachowany w dobrym stanie. Wady to głównie stan walizki, która nosi wyraźne ślady użytkowania. Na przyciskach szklanych również mogą występować spękania.
Bracia Peter i Heinrich Weilowie założyli w 1896 roku firmę TORPEDO, która pierwotnie zajmowała się produkcją rowerów o nazwie WEIL-RĘDER i TORPEDO-RĘDER. W 1905 roku kupili firmę Johan Wölker & Co., która wprowadziła na rynek maszynę HASSIA, która po pewnych ulepszeniach została przekształcona w pierwszą maszynę do pisania Torpedo "TORPEDO 2". Został wprowadzony na rynek w 1906 roku. W 1931 roku większość udziałów kupił Remington Rand ze Stanów Zjednoczonych.
Nasze maszyny do pisania mogą być używane do dekoracji każdego zakątka domu, biura, salonu, biura... Możesz też udawać, że jesteś pisarzem, używając maszyny do pisania powieści o swoim życiu...
Wymiary:
W walizce:
wysokość 13 cm | szerokość 30 cm | grubość 31 cm

Bez walizki:
wysokość 10 cm | szerokość 30 cm | grubość 31 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top