1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Wazon raku, ręcznie wykonany, ceramika (nr 6509194)

WAZON RAKU, RĘCZNIE WYKONANY, CERAMIKA

KMDeka

Cena: 200 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Sprzedam wazon ręcznie wykonany. Wazon wypalony techniką naked raku, czyli wcześniej maskowany pobiałką, wyciągany z pieca rozżarzony, i poddawany redukcji w trocinach i studzeniu wodą. Ze względu na taką metodę wypału nie jest użytkowy (nie napełniać wodą). Nierówna krawędź szyjki oraz delikatne ślady szkliwa na dolnej krawędzi (zdjęcie) podkreślają wyjątkowy charakter wyrobu.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Każda moja praca jest wykonana ręcznie, dlatego każda jest unikatowa. Kubki, misy patery są pokryte szkliwem przeznaczonym do kontaktu z żywnością (jeśli jest inaczej piszę o tym). Przedłużymy życie naszym produktom ręcznie robionym unikając mycia w zmywarce.

TAGI: #ceramikaręczniewykonana raku, #pottery handmade nakedraku, #rakuceramics art, #wazonceramiczny vase
KMDeka

Ceramika to kawał mojego życia. Od kilkunastu lat wciąż nie potrafię się nią znudzić. Dzielę się z Państwem tym, co sprawia mi wielką przyjemność i jest moją pasją - miski, kubki, rzeźby, pudełka... Wykonuję również zamówienia indywidualne. Nie znajdą tu Państwo rzeczy powtarzanych i idealnych. Ale na pewno niepowtarzalne i wyjątkowe. Zapraszam
Katarzyna Majewska-Deka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KMDeka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top