1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Komunia
  4.  > Wianek komunijny Wianek do komunii (nr 6146450)
New Year Sale 2019

WIANEK KOMUNIJNY WIANEK DO KOMUNII

Fanaber

Cena: 102 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka krajowa kurierem: 8,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych
Wianek komunijny w bieli (śnieżna i naturalna biel), pastelowym różu i zieleni. Miks kolorów sprawia bardzo naturalne wrażenie

Z tyłu klasyczna, biała kokarda

W komplecie stroik na świecę

Do każdego wianka może być wykonana torebeczka z dopasowanym wystrojem. Wystarczy w tym samym zamówieniu kupić dowolną torebkę i napisać, że ma być skompletowana z wybranym wiankiem.

Standardowy obwód wianka to 51-52 cm. W absolutnej większości przypadków pasuje na każdą dziewczynkę w wieku komunijnym. Jeśli jednak obwód znacznie odbiega od podanego, właściwy proszę podać przy zamówieniu (obwód należy mierzyć tuz nad uszami poprzez środek czoła)

TAGI: #komunijne, #pleciony wianek, #ręcznie robiony, #wianek
Fanaber

"Fanaber" to autorska pracownia rękodzieła, która działa już na rynku od ponad 20 lat. Powstają tu tworzone z miłością i wielkim zaangażowaniem dodatki ślubne, komunijne oraz użytkowe.
Wszystkie prezentowane dodatki są rękodziełem. Jeśli któryś projekt powtarzam, to przez fakt, iż jest on wykonywany ręcznie, nigdy nie będzie identyczny, zachowując tym samym cechę unikatu czyli wyjątkowość.

Bardzo chętnie wychodzę na przeciw potrzebom moich Klientek, dlatego zawsze możliwe jest wykonanie projektu indywidualnego lub modyfikacja, nie tylko kolorystyczna, prezentowanych tu modeli.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fanaber

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top