DecoBazaar > Biżuteria > Inne > Wianek, ozdoba ślubna do włosów (biel) (nr 5140742)

WIANEK, OZDOBA ŚLUBNA DO WŁOSÓW (BIEL)

KAKANI

Cena: 70 zł 35 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wianek do włosów ślubny. Pleciony ręcznie z drutu jubilerskiego w kolorze srebrnym oraz koralików srebrno-transparentnych (szkło) i białych (lekkie tworzywo). Do wiązania luzem dodaję tasiemki atłasowe o szerokości 3mm w kolorze białym, natomiast istnieje możliwość zmienienia wstążki lub przypięcia ozdoby wsuwkami. Wymiary elementu ozdobnego: 35cm długość, 2,5-3cm szerokość. Istnieje możliwość stworzenia wianka o dowolnej długości. W tym celu proszę zakupić wianek i skontaktować się z projektantem.

Elementy na wianku można postawić, uzyskując zupełnie inny efekt.

Sprzedaję za grosze ponieważ nie do końca odpowiada mi jednak materiał z którego zostały wykonane kuleczki. Pracowałam jednak długie lata w salonie sukien ślubnych (aktualnie pracuję dla jubilera). Proszę mi wierzyć że jakość mojego wyrobu "za grosze" jest porównywalna do wyrobów z salonu sukien za 200zł więc warto :) Na włosach prezentuje się bardzo ładnie. Wianek można opleść również wokół koka, bez wstążek, nad welonem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KAKANI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top