1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Wieszaki
  4.  > Wieszak Plaster miodu (nr 4237762)

WIESZAK PLASTER MIODU

Decoration Laboratory

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Wieszak ”Plaster miodu”. Wymiar jednego modułu: 12x10 cm. Wykonany jest ze wzmacnianego aluminium o grubości 3mm. Kilka, różnokolorowych wieszaków wraz z modułami „Plaster miodu” tworzy wyjątkową całość. Przykładowe ułożenia można zobaczyć w galerii. Produkt malowany jest proszkowo. Nadaje się do każdego wnętrza. Może być wykorzystany jako element dekoracyjny i praktyczny wieszak na ubrania.

Dostępne kolory: zielony, żółty, niebieski, biały i czerwony.

Moduł sprzedawany jest razem z elementami montażowymi.

W zamówieniu proszę podać kolory dla czterech plastrów z wieszakiem.

TAGI: #aluminium, #design, #na prezent, #wieszak
Decoration Laboratory

Decoration Laboratory powstało z potrzeby zmian. Jako młodzi projektanci, chcieliśmy odmienić coś w swoim mieszkaniu bez niepotrzebnych remontów. Wpadliśmy na pomysł stworzenia unikatowych dodatków do wnętrz, które powieszone na ścianie całkowicie zmieniły naszą przestrzeń.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Decoration Laboratory

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top