DecoBazaar > Dom > Wieszaki > Wieszak Sople " SZ - 1 " (nr 4865019)

WIESZAK SOPLE " SZ - 1 "

Moika Design

Cena: 260 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 200,00 zł / 40,00 zł
Czas realizacji: 10 dni roboczych
Wieszak wykonany z drewna bukowego pokryty emalią akrylową w kolorze szarym..Haczyki ze stali nierdzewnej w ilości 7 szt.
Elementy drewniane możemy wykonać bejcowane i lakierowane na : orzech ,kasztan , oraz białe i czarne z widoczną strukturą drewna.(po wcześniejszym uzgodnieniu )
Metalowe haczyki możemy pokryć farbą proszkową na dowolny kolor z palety RAL / warunki zamówienia do uzgodnienia /
Materiał :
Drewno bukowe
Stal nierdzewna
Wymiary około :
Szerokość 46 cm
Wysokość 33 cm
Słupek bukowy : 35 x 35 mm
Możliwość odbioru w siedzibie naszej firmy ( 0 zł dostawa )
Zdjęcie poglądowe.Rozmieszczenie słupków bukowych może się nieznacznie różnić w wykonywanych wieszakach.
Termin realizacji zamówienia 7 - 12 dni roboczych.

TAGI: #wieszak, #wieszak drewniany, #wieszak na ścianę, #wieszak na ubrania
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Moika Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top