1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria vintage
  3.  > Naszyjniki i wisiory
  4.  > Wisior żuraw hand made grafika mosiądz długi etno (nr 6195933)

WISIOR ŻURAW HAND MADE GRAFIKA MOSIĄDZ DŁUGI ETNO

Valoisa

Cena: 25 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wisior żuraw - zakupiony na stoisku hand made bodajże w Wilnie
Piękna, letnia, ciepła grafika - chyba żuraw (bądź inne zgrabne i długie ptaszysko) na tle zachodzącego słońca. Wszystko oprawione w mosiądz i szkło.
Zawieszony na długim, mosiężnym łańcuszku ozdobionym kryształkiem swarovski. Ozdobne zapięcie - kłódka.
Wymiary wisiora (z oczkiem): 5,7 x 2,5 cm
Długość całkowita łańcuszka: 84 cm
Stan: wisior nie był noszony, od kilku lat leży w szkatule Jedyna wada, nie wpływająca na noszenie, to szare odbarwienie na tyle zawieszki - prawdopodobnie metal szedł w reakcję z ceną, która była tam naklejona.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #biżuteria z grafiką, #długi naszyjnik, #naszyjnik z grafiką, #naszyjnik żuraw
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Valoisa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top