1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Wisiorek - igła krawiecka, miedź. Idealna rzecz na prezent! (nr 6706585)

WISIOREK - IGŁA KRAWIECKA, MIEDŹ. IDEALNA RZECZ NA PREZENT!

Langner Design

Cena: 139 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 9,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wisiorek w wiernym odwzorowaniu igły krawieckiej. Całkowicie ręcznie od podstaw wykonany z miedzi (pręt miedziany fi 4mm). Walcowany, kuty, szlifowany, nawiercany, frezowany i raz jeszcze szlifowany. W komplecie otrzymasz wisiorek z przewieszką z miedzi oraz z drutem mosiężnym, jako złotą nicią. Standardowo wisiorek otrzymasz jak z pierwszego zdjęcia (z dodatkowymi gratisami), masz możliwość "pokombinowania":)

Idealna rzecz na prezent dla miłośnika/miłośniczki szycia czy haftowania. Spokojnie może też posłużyć jako narzędzie obrony;) Można nią normalnie szyć, jest utwardzana, choć nie tak twarda jak stal. Istnieje też możliwość wykonania takiej igły z mosiądzu (ostatnie zdjęcie poglądowe).

W gratisie otrzymujesz sznurek jubilerski o długości ok. 90cm do ręcznego wiązania oraz pasek włókniny ściernej do czyszczenia wyrobu. Możesz też użyć własnej nici lub sznureczka do zawieszenia wisiorka.

Długość igły: ok. 10,5cm

Waga: ok. 9g

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
W związku z nowymi regulacjami rządowymi (Polski Ład) oraz z potężnymi podwyżkami energii, gazu oraz galopującej inflacji, od dnia 1 lutego 2022 moje wyroby zdrożeją o 20% do 30%.

TAGI: #igła krawiecka, #krawcowa, #miedź, #prezent
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top